מסעדה טובה ברעננה

אין סיבה טובה יותר לצאת כל המשפחה למסעדה מאשר יומולדת, וכנראה לא סתם כולם עושים את זה. ישיבה במסעדה היא כמו גרסה קטנה של אירוע. אם בר/בת מצווה, חתונה או ברית אנחנו מציינים באולם, אז יומולדת שחוזרת כל שנה היא בדיוק אותו דבר. יושבים כל המשפחה על שולחן בחלל מעוצב, אוכלים אוכל מיוחד, מקבלים שירות מפנק ונהנים מקינוחים. אם אתם מחפשים מסעדה טובה ברעננה לחגוג יומולדת, תרחיבו מעט את חיפושכם ותגלו שבמרחק של כמה דקות נסיעה, תמצאו עוד המון אפשרויות בהוד השרון.

הוד השרון מתפתחת

הוד השרון היא אחת מן הערים שהכי התפתחו באזור השרון בשנים האחרונות. עם קניון שרונים וקניון עזריאלי שמהווים שניים ממתחמי הקניות הטובים ביותר באזור השרון, ועשרות מסעדות וברים שנפתחו ברחבי העיר, הוד השרון ותושביה זוכים לחיי לילה ותרבות פנאי ברמה גבוהה מאד. אם אתם מחפשים מקום באזור השרון לחגוג בו יומולדת, ואם בכלל מדובר ביומולדת 18, אין מקום טוב יותר מלחגוג "חוקיות" לבן במקום שמתמחה בבירות. שלמרות שיש בו אוכל ברמה של מסעדה, האווירה בו דומה יותר לפאב מגניב ותוכלו כולכם יחד להרים כוס לחיים, להכיר קצת בירות ואולי אף להשתכר יחד. ה- "Beer Garden" הוא בר בירה הממוקם במתחם שרונים שבהוד השרון והוא מקום מצוין לחגוג בו יומולדת קטנה ואינטימית עם כל המשפחה.

מסעדה טובה ברעננה והסביבה

ה- "Beer Garden" של פאולנר הוא בר מסעדה בסגנון גן בירה בווארי אותנטי. עם תפריט גרמני ומבחר בירות מיוחדות במינן מכל העולם, תמצאו את הישיבה על שולחנות העץ הגדולים תחת כיפת השמים לבעלת אווירה מיוחדת. בביר גארדן האווירה משפחתית ומעודדת שתייה בצורה נעימה וחברית ומלאת קסם, צחוק ואהבה.