מסעדה לאירוע עד 50 איש

לא. אין דבר כזה אירוע מצומצם מידי. זה בסדר לרצות מספר קטן של אורחים בחגיגה שלכם. בר מסעדה בשרון היא לא מסעדה שיש בה מגוון קטן יותר של אפשרויות. אפשר שנמשיך לשבור מיתוסים, אבל יש לכם אירוע על הראש. אז רק רצינו שתדעו -אירוע קטן יכול למלא את הלב כמו שמאות אירועים מוגזמים לא יוכלו, הכל תלוי בגישה. אם אתם רוצים למצוא מסעדה לאירוע עד 50 איש, תנו לנו לספר לכם על הגישה שלנו.

מסעדה לאירוע עד 50 איש

אצלנו הלקוחות הם משפחה. וכמו במשפחה, אנו נעשה הכל כדי שתהיו מאושרים, מא' ועד ת', במיוחד אם אתם חוגגים אירוע מיוחד. אז עיצבנו עבורכם גינה ירוקה ומהממת לאירועים קטנים בחוץ וגם חדר פרטי ומקורה לאירועים בפנים. שניהם מאובזרים בפינות ישיבה שקשה להוריד מהן את העיניים, או לקום ולעזוב אותן כשנגמר האירוע. הרכבנו פלייליסטים מעולים שינעימו לכם את הזמן עד הגעת המנות וגם בין ביס לביס. בנינו תפריט שף מקצועי שיעיף את חוש הטעם שלכם לרמות חדשות של תענוג וגם הכשרנו את המלצרים הכי טובים בארץ כדי שלא יחסר לכם דבר במשך כל הערב.
לא מספיק? נהדר, יש לנו עוד! תפריט האלכוהול המטורף שלנו מתמחה בלגרום לאנשים להתאהב מחדש. בעולם, באנשים, בעצמם, זה לא משנה. בעצם, זו המומחיות הכי גדולה שלנו – בירה מצוינת שתלווה את האירוע המצוין שלכם ותשאיר את הלב ממש כמו החיוך שלכם – רחב.
אהבתם? גם אנחנו. בגלל זה אנחנו קמים כל בוקר לעבודה עם כיף גדול. אז אם אתם גם רוצים להרגיש את זה, אתם מוזמנים לבירגארדן, שהיא בדיוק מה אתם צריכים – מסעדה לאירועים קטנים בתל אביב שכל אחד מהם עולם ומלואו.

גולשים יקרים, הבהרה – איננו כשרים.