מסעדה לאירוע קטן במרכז

שוק המסעדנות בארץ נמצא בבעיה גדולה והרבה מאוד מסעדות פשוט לא מצליחות לפעול במשך תקופה ארוכה. גם מסעדות שנחשבות למצליחות ומעניינות לעיתים נסגרות עקב העול הכלכלי, ויותר מכך, קשה מאוד גם להפעיל רשתות מצליחות בארץ. אחת הרשתות המצליחות והטובות ביותר בארץ היא רשת "Beergarden" שהיא רשת של בר לאירועים מסעדה אשר פועלת במקומות רבים בארץ. הרשת מתמקדת באלכוהול איכותי, אווירה נעימה ואוכל טוב, ולאחר כמה שנים טובות בתחום ומספר סניפים מוצלחים, אי אפשר להתווכח עם ההצלחה שלה. כעת, הרשת מתרחבת והסניף המצליח בהוד השרון מתחיל לארח אירועים קטנים למגוון רחב של לקוחות.

כאשר מחפשים אחר מסעדה לאירוע קטן במרכז רואים לא מעט אפשרויות, אך מה שמייחד את "Beergarden" הוא היחס האישי שמקבל כל לקוח ולקוח. אנשי ההפקה של "Beergarden" שמים דגש על אירוח משפחתי, חמים ונעים, ויכולים לפתור כל בעיה שעלולה לצוץ ברגע אחד. המקום מעוצב בצורה מאוד שיקית, אך באותה נשימה, גם משפחתית, והוא מתאים לאירוח של כמה עשרות אנשים בכל אחר הצהריים או ערב. כל האוכל שמוגש במקום הוא טרי ונעשה במטבח, ויש הקפדה על כל פרט ופרט בתפריט. המטבח מספק גיוון מעניין, עם טוויסטים עדכניים, במה שבא לידי ביטוי גם במנות הראשונות, לבטח בעיקריות וכמובן שגם בקינוחים.

מסעדה לאירוע קטן במרכז

 

הערך המוסף

אירועים קטנים צריכים להעניק הרגשה יותר נעימה לאורחים. הוייב הוא יותר רגוע, המוזיקה היא שונה והשעות הן יותר נוחות ולא מעיקות. לכן, הרבה מאוד אנשים בוחרים להימנע מאירועים גדולים ומעדיפים מסעדה לאירוע קטן, מנסים לבחור מקום אידיאלי לחגוג בו. יש לא מעט אופציות כיום, אך ב-"Beergarden" אפשר לקבל את הערך המוסף שבא לידי ביטוי בכל פרט קטן – החל מקבלת הפנים על ידי המארחים ועד שנפרדים מהצוות שעזר להפיק את האירוע.