מסעדה לאירוע קטן

מפגשים משפחתיים וחבריים מתרחשים כל הזמן וסובבים לרוב סביב האוכל והשתייה. אי אפשר לארח אנשים מבלי להגיש שום דבר, ולכן האירוח הופך בהרבה מאוד מקרים לטרחה גדולה ועדיף לעשות אירוע פרטי במסעדה. אי אפשר להכין אוכל בנאלי, אלא צריך להשקיע ולייצר אוכל מיוחד. לכן, בהרבה מאוד מקרים, בוחרים אנשים ללכת למסעדות כדי להיפגש, ולקבל אירוח ואוכל ברמה אחרת. יש כיום הרבה מאוד מסעדות בישראל למרות הקושי שבתעשייה, אך מעטות הן המסעדות שמצליחות לספק אוכל טוב ושירות ברמה גבוהה המתאימה לאירוח של אירוע של כמה עשרות אנשים. מעטות יותר הן הרשתות, שכן הרבה מאוד עסקים לא מצליחים להתרחב כלל. בסופו של דבר, רשת טובה ומוכרת מראה על איכות.

לכן, כאשר מחפשים אחר מסעדה לאירוע קטן באיזור השרון שווה לקחת בחשבון את כל הפרמטרים ולבדוק מקומות כמו ה-"Beergarden". רשת "Beergarden" היא אחת מרשתות המזון והאלכוהול המובילות בישראל ובסניפי הרשת הפרוסים בכל רחבי הארץ מגישים אלכוהול ברמה גבוהה, אוכל טרי ובעיקר מציגים אווירה נעימה ומשפחתית. לאחרונה החליטו ברשת להתחיל ולארח אירועים קטנים בסניף שבהוד השרון, ובכך נותנים לאנשים רבים את האפשרות לקיים אירועים קטנים, של כמה עשרות אנשים, מחוץ לבית, אך עדיין ליהנות מאירוח ביתי, אוכל טוב ואווירה ייחודית.

מסעדה לאירוע קטן

 

חוויה "שלמה"

הדגש ב-"Beergarden" הוא בראש ובראשונה על יחס אישי לכל לקוח. בכל שיחה עם אנשי המקום מרגישים את הנתינה והרצון לעזור, וזה מה שעושה את ההבדל בין מקום רגיל לבין ה-"Beergarden". האוכל המוגש נעשה במקום, ואיכות חומרי הגלם היא מהמעלה הראשונה. המקום מגיש אלכוהול איכותי ומגוון, ומעוצב בצורה מאוד טרנדית ושיקית, כך שההרגשה היא מאוד נעימה. החוויה ב-"Beergarden" היא חוויה "שלמה" בה מקבל הלקוח כל מה שהוא צריך, תחת קורת גג אחת.