מסעדה לחגיגה משפחתית

חגיגות משפחתיות יכולות להיות מהנות מאוד ונוסטלגיות, אך הן יכולות להיות גם לא נעימות, שכן משפחה לא בוחרים. עם זאת, לרוב אנשים שמחים לבוא ולפגוש את הדודים שלהם, ולא תמיד יש להם מקום אידיאלי לעשות זאת. בין אם מדובר באירוע רשמי כמו בר מצווה או ברית, ובין אם רק אירוע קז'ואלי, יש למצוא את המקום הנכון כדי שיהיה לכולם נוח. במקום שאחד מהדודים יארח את כולם, אפשר לעשות חיים קלים לכולם ולחגוג במסעדה. העניין הוא, שהמסעדה צריכה להיות נוחה וכזו שמותאמת לאירוח של כמה עשרות אנשים, וזה לא ממש קל כמו שזה נשמע.

כאשר רוצים למצוא מסעדה לחגיגה משפחתית צריכים להיות מאוד ספציפיים. יש הרבה מאוד מסעדות, מכל מיני סוגים, ולא כולן מתאימות לאירוח של אנשים מכל מיני מבחינות. יש מסעדות שמגישות אוכל פשוט מדי, אחרות שלא מתהדרות באלכוהול משובח ואחרות שפשוט לא נראות מוכנות ככאלו שיכולות להרשים אנשים. מנגד, יש הרבה מאוד מסעדות בוטיקיות ואיכותיות, אשר מותאמות לתת מענה איכותי שכולל יחס אישי, אוכל טוב וטרי ורמת אירוח גבוהה מאוד. רשת המסעדות של בירגארדן היא בדיוק התשובה האידיאלית לבעיה הזו, ביר גארדן היא מסעדה לאירוע משפחתי שהביקור בה ישאיר אתכם מרוצים.

הצלחה שאינה מקרית

בירגארדן היא רשת ברים ומסעדות מוכרת בארץ וההצלחה שלה היא אינה מקרית. במסעדה נותנים ללקוחות הרגשה ביתית לכל דבר, וזה מתחיל עם היחס והאוכל האיכותי, ומגיע עד לדברים ולניואנסים הכי קטנים, של סכו"ם נקי ואיכות גבוהה מאוד של מלצרים ואנשי שירות. המסעדה היא מפוארת ושיקית, ומעבירה הרגשה יוקרתית בין אם מדובר באירוע צהריים או באירוע ערב. כל סניפי הרשת נמצאים בלוקיישנים יוקרתיים, והם בנויים בצורה שמאפשרת מינגלינג וריקודים מצד אחד, ואכילה ושתייה מצד שני, והכל בהרמוניה מושלמת ועם יחס אישי לכל לקוח.