מסעדה למסיבת רווקות

מסיבות הרווקות הפכו עם השנים לשיא של האירועים קטנים במסעדה שנערכים סביב מועד החתונה. הכלה חוגגת לא רק באירוע עצמו, אלא גם בחינה, בשבת החתן, בטעימות של האולם, ובלא מעט אירועים קטנים ומרגשים נוספים. מסיבת הרווקות היא ההזדמנות של הכלה להשתחרר בפעם האחרונה עם כל החברות הכי טובות שלה רגע לפני החתונה והחיים האמיתיים. הרבה מאוד ממסיבות הרווקות נערכות בווילות מפוארות או בלופטים, אך האופציה של בר או מסעדה טובה תמיד קיימת, אם כי צריך לדעת לחפש את המקומות האיכותיים כדי לקבל חוויה שהיא חד פעמית עבור אירוע שהוא חד פעמי.

יש כיום מגוון עצום של מקומות וכאשר מחפשים מסעדה לאירוע קטן כמו למסיבת רווקות צריך להסתכל על כמה פרמטרים. מיקום גיאוגרפי הוא חשוב, העיצוב הוא פקטור, האוכל הוא קריטי והגיוון של האלכוהול הוא גם מפתח להצלחה, אך מעל הכל צריך לחפש את היחס האישי והחם. במקומות רבים מתייחסים ללקוחות כאל כספומט, אך יש כמה מקומות ייחודיים ששמים את היחס והאכפתיות במקום הראשון. אחד מהמקומות בהם מתקבל היחס הטוב והחם ביותר הוא בסניפי ה-"Beergarden". הרשת הוותיקה והמוכרת מחזיקה במספר סניפים ברחבי הארץ ומצליחה לייצר חוויית אירוח מרשימה, שמתאימה גם למסיבות רווקות.

מסעדה למסיבת רווקות

 

הגשמת החלום

לאחרונה החליטו ב-"Beergarden" להתחיל ולארח אירועים בסניף של הרשת בהוד השרון, והאירוח במקום עלה רמה. העיצוב הפך לטרנדי יותר, האוכל במקום מוגש על ידי טבחים מוכשרים והאלכוהול, בדיוק כמו בשאר הסניפים, הוא איכותי ומגוון, במיוחד בקטגוריות הבירה. מעל הכל נמצא היחס האישי שמעניקים ראשי המקום, וזה מתחיל מהמפיקים ויורד עד לאחרוני המלצרים ומפני השולחנות. יש מענה לכל בעיה ואפשר לבקש בקשות ולשמוע תשובות כנות לגבי היכולת של המקום להגשים אותם. כאשר עורכים מסיבת רווקות, זה בדיוק מה שרוצים לשמוע.