מסעדה מומלצת ברעננה

איך בוחרים מסעדה מומלצת? והאם בכלל אפשר להגדיר דבר כזה? מומלצת עבור מי? הרי אנחנו אנשים שונים שמחפשים חוויות שונות ונהנים מטעמים שונים. יש מי שיחפש אווירה יוקרתית ומטבח צרפתי, ויש מי שירצה אווירה עממית וצלחת חומוס וסלטים. כשאנחנו יוצאים למסעדה כל המשפחה, אנחנו פעמים רבות נתקלים בחילוקי דעות לגבי אופי המסעדה אליה נצא. מה שכן, אם אתם מחפשים מסעדה מומלצת ברעננה אז אולי כבר תלכו על חוויה שכנראה לא חוויתם מעולם, והיא ניטרלית עבורכם.

בר בירה

אם הייתם מכירים את ה- "Beer Garden" של פאולנר במתחם שרונה, מרחק דקות ספורות מרעננה, כנראה שלא הייתם צריכים לחפש מסעדות מומלצות באזור. ואם כן חיפשתם, סימן שזו הזדמנות מצוינת לוותר על המחלוקת וללכת על משהו שאיש מכם לא ניסה. מדובר בגן בירה בסגנון בווארי גרמני עם שולחנות עץ גדולים ושמשיות, צמחייה ירוקה מכל עבר, כוסות בירה ענקיות מלאות בבירות ייחודיות מחביות ובקבוקים מכל העולם, והתפריט? כזה סביר להניח שעוד לא טעמתם. וגם אם אכלתם בחיים פיש אנד צ'יפס או נקניקיות ווארט בורסט, אז סביר שלא אכלתם תבשיל מח עצם בלחם או שוקרוט. כל אלה נעשים במקום בקפידה כך שישמרו על טעמים אותנטיים, אבל גם יתאימו לחך הישראלי.

מסעדה באווירה משפחתית

עבור מי שמחפש מסעדה מומלצת ברעננה ה- "Beer Garden" הקרוב לעיר הוא לא רק פאב מיוחד, אלא גם מתאים מאד למשפחות. האווירה קלילה וקז'ואלית, אך מעריכה מאד אלכוהול. מדי ערב ניתן להגיע למקום ולראות כיצד זה לצד זה חולקים את האווירה המיוחדת, שולחנות של חבורות צעירים כמו גם משפחות שאוהבות לשתות יחד. זה רק עניין של פעם אחת עד שתפסיקו לחפש מסעדות באזור.