מסעדה עם חדר פרטי בהרצליה

לא סתם כשאנחנו מתכוננים ליציאה עם כל החברים ותוהים לאן לצאת, יש את האחד הזה שמתנגד ומציע שאולי במקום לצאת לפאב או מסעדה, נעשה ישיבה בבית של החברים- נשתה, נזמין טייקאווי ונהיה רק אנחנו עם עצמנו. ויותר משתמיד יהיה את המישהו הזה, לכולם יצא להיות המישהו הזה מתישהו. כולנו אוהבים לצאת, אבל כולנו לפעמים רק רוצים לבלות יחד בלי הסחות דעת, בלי אנשים שאנחנו מכירים ואולי נפגוש, בלי בני ובנות המין השני שימשכו את עינינו, סתם להיות החבר'ה ולעשות את הצחוקים והשטויות שלנו.

 

מסעדה עם חדר פרטי בהרצליה

מקומות הבילוי הראשונים שהבינו את הצורך ביצירת חלל שגם נותן חווית יציאה אבל גם חוויה ביתית של ישיבת חברים, היו מועדונים ומתחמי קריוקי. מתחמי קריוקי עוצבו כמחולקים לחדרים על פי הזמנה מראש ובמועדונים ניתן היה למצוא חדרי VIP אותם היה צריך לשריין ולהתחייב למחירים גבוהים. היום, ניתן למצוא את תופעת החדרים הפרטיים גם בברים ומסעדות ואנשים מזמינים שולחנות בחללים אינטימיים לאירועים עסקיים וסתם לישיבות של חבר'ה שרוצים לאכול יחד ולשתות ולקבל שירות מפנק. למי שמחפש אחר מסעדות לאירועים קטנים בשרון והסביבה, ישמח לגלות שב- "Beer Garden" בהוד השרון, ישנם חדרים בגדלים שונים שמתאימים לאירועים מצומצמים של עד 30 איש.

בירה קרה ואוכל מצוין

בפעם הבאה שתחפשו בשביל החבר'ה מסעדה עם חדר פרטי בהרצליה ובערים השכנות לה, תדאגו שאם כבר חדר פרטי, ואווירת חבר'ה, אז שבמקום יהיה ניתן להזמין גם אלכוהול איכותי באווירה שמזמינה לשתות. ה- "Beer Garden" הוא בר בירה בסגנון גרמני שמתמחה בבירות חיטה, לאגר ופייל אייל מכול העולם. ישיבה טובה עם כל החברים היא דבר שכולנו אוהבים וצריך לעשות אותה נכון.