מסעדה עם חדר פרטי במרכז

מי מאתנו שמתכוון לארח אירוע ייחודי וייעודי במסעדה, יכול לשקול להביא את אורחיו למקום שמציע חדר אירוח פרטי. מסעדה עם חדר פרטי במרכז, יכולה לאפשר מעין גידור או פרטיות משאר ההתרחשויות שבמקום. כך שאפשר ליהנות מהאספקטים החיוביים של פגישה במקום ציבורי וחברתי כמו גם מפרטיות מיועדת.

 

יתרונות השימוש בחדר פרטי – מסעדה עם חדר פרטי במרכז

 

מסעדות רבות מציעות ללקוחותיהן את האפשרות לארח אירועים, או מפגשים בתוככי חדר או מספר חדרים שיש בהם פרטיות גבוהה יותר מן המוצע בתאים ובשולחנות השונים שבאזורים הציבוריים של המסעדה. ישנה הפרדה לכאורה בין "נחלת הכלל", לבין אזורים מוגדרים לפגישות אישיות או אירועים מגודרים. לא משנה הסיבה או התירוץ, חדר פרטי במסעדה במרכז, יכולה להציע אי אילו הטבות ללקוחות המתעניינים בפרטיות. ראשית כל, מי שחושב לארח אירוע, או לארגן מפגש פרטי יחסית בחדר פרטי במסעדה שכזו – יכול להשתמש בחדר הנזכר לעיל, כדי להימנע מהפרעות.

באם, תוך כדי אירוע חברתי או עסקי, יהיה אשר יהיה – לפתע ישנו בכי של תינוק, רעשי מטבח שונים, דיבורים רמים ומגוונים כמו גם מספר שירי יום-הולדת ארעיים – אפשר למנות את זה כהפרעות. אמנם, למי מאתנו שעושה מדיטציה ומאמן את יכולת הריכוז שלו על בסיס יומי יש אפשרות לשמור על חלל ממוקד וסטרילי מהפרעות גם בתוככי קקופוניה של רעשים ותופעות – אך אפשר עדיין לנצל את הפרטיות היחסית של חדר פרטי כדי ליצור סביבה שקטה לאי אילו אירועים ועיסוקים.

 

הפירוש האולטימטיבי של האפי האוור חברתי בביר גארדן

 

מעבר לכך, אם מדובר בפגישת עסקים שיש בה תכנים רגישים – בין אם מדובר על תכנונים שיש להם ערך עסקי, משפטי, בירוקרטי, פוליטי וכן הלאה – ייתכן שהפלטפורמה הנכונה לדון בהם תהיה כזו שמציעה פרטיות ייעודית. בייחוד, או בנוסף למקרים בהם מדובר דווקא על מפגש קבוצתי שמי מהנוכחים רוצה לעמוד ולתת נאום. ובכן, באם הוא רוצה לתת נאום רק לקבוצה שלו ולא לכל יושבי ואורחי המסעדה – חדר פרטי יכול לספק לו את הגידור הרצוי. למעשה, באם מדברים על מסעדה כמו ביר גארדן שחלק מהקונספט שלה זה להציע תחושת חברה וחיות, הרי חדר פרטי במסעדה בתל אביב יכול לספק מקום ייעודי למפגשים חברתיים/עסקיים ממוקדים. 

ואם באים בימים ראשון עד חמישי, בשעות 16 עד 19, אפשר אפילו ליהנות מההאפי האוור, במסגרתה ניתן לקבל 10% הנחה על מאכלים ומבצעי 1 פלוס 1 על בירות. ניתן לגלות את המבצע הן בסניף שרונה והן בסניף הוד השרון שבקניון שרונים.