מסעדות בהוד השרון פתוחות בשבת

הבה נודה באמת – מסעדות יכולות להציע אוכל טעים, ואנשים אוהבים לאכול אותו. המקרה לא בדיוק מפסיק בימי שבת. אמנם צוות המסעדה עובד כדי להגיש ולגרום לחוויה לקרות – ועם זאת, אם כל הצדדים המעורבים החליטו שבכך הם בוחרים ומעוניינים – ייתכן שניתן למצוא עונג שבת נהדר בתוככי מסעדות מומלצות בהוד השרון פתוחות בשבת.

 

אילו מסעדות בהוד השרון פתוחות בשבת?

 

על כן, השאלה המרכזית והפשוטה היא, אילו הן מסעדות בהוד השרון פתוחות בשבת? התשובה המיידית, בין השאר – הביר גארדן. למעשה, לביר גארדן מספר סניפים ברחבי הארץ, ואחד מהם יושב בקניון שרונים, שבהוד השרון. אמנם, שבת לא בדיוק נופלת על האפי האוור, המאפשרת לקבל 10% הנחה על מזונות, כמו גם מבצעי 1 פלוס 1 על בירות – שכן, האפי האוור זו מתוזמנת לשעות 16 עד 19, לימים ראשון עד חמישי – ועל כן, לא אמורה להתרחש בימי שבת. אך אם מסעדת הבר המדוברת פתוחה בשבת, אולי יש הנחות אחרות בפני עצמן.

ואם לא – זה גם בסדר. כי הסיבה שאנשים רוצים לשבת במסעדה בימי שבת, היא לא כדי להימנע מהעלות המלאה של מנה במסעדה, אלא דווקא כדי לייצר חוויה בתוך האווירה שאותה מסעדה מציעה. חוויה, שהפלא ופלא – ניתן לייצר בתוך מסעדות בהוד השרון פתוחות בשבת. ביר גארדן התפרסמה עקב מספר תכונות ואיכויות שהיא מציעה לקהל הרחב, ועם זאת – שמה היה מוכר עוד לפני שנוצרה. כך הצטרפה לרשימת מסעדות מומלצות הפתוחות בשבת במרכז.

 

מסעדות בהוד השרון פתוחות בשבת – הביר גארדן

 

הסיבה לכך, היא שבשלהי תקופות מסוימות באירופה, נוצרו ביר גארדנים שונים. גארדנים אלו, היו מעין התאספויות של אנשים שבאו לשבת בחברותא ולשתות בירה, ואולי לאכול אי אילו מנות. השילוב בין אוכל, בירה וחברה טובה על ספסלי עץ הולידה את הקונספט, שהתגלגל מחדש לשמה של מסעדת בר זו. ואכן, היא פתוחה בשבת. כל שנותר זה להרים טלפון כדי לוודא, ולהגיע – אם כך רוצים.