מסעדות לאירועים קטנים בפתח תקווה

אירועים אינטימיים בסדר גודל קטן הם צורת חגיגה המועדפת על ישראלים רבים. אותם ישראלים שמספיקה להם המשפחה הקרובה ושפע של אוכל ושתייה כדי להפוך כל אירוע למסיבה גדולה ומאושרת. ובעצם, מה צריך יותר? אז זה בדיוק העניין – לא צריך הרבה בשביל אירוע מושלם, אבל צריך שיהיה טוב. כדי שיהיה טוב, צריך לבחור מקום נכון. לא כל מקום יכול לאפשר לכם את חווית השירות, ההסעדה, האירוח או הנגישות הטובה ביותר. לכן, אם אתם מחפשים מקומות לאירועים קטנים בפתח תקווה, הרשו לנו להציע את עצמנו – בירגארדן.
רשת בירגארדן, שסניפיה בתל אביב והוד השרון מציעים מתחמי אירוח פרטיים, יודעת לתת את המענה המדוייק והשלם לאירוע קטן שישאיר חותם גדול. אנחנו מאמינים שהשמחה של הלקוחות שלנו היא השמחה שלנו, ולכן עושים הכל, מידי יום ביומו, כדי לאפשר לכולם – גם לכם וגם לנו – להיות מסופקים ומאושרים. מהרגע שבו תיכנסו למסעדה ולעוד הרבה זמן אחרי שתצאו ממנה.

מסעדות לאירועים קטנים בפתח תקווה

מתחמי האירוח – החיצוני והמקורה – מעוצבים ביד אמן ומשרים אווירה קסומה לכל שנכנס אליהם. הם מכילים פינות ישיבה יפיפיות וחזקות מעץ שלא תרצו להשאיר בו פינה חשופה אחת ברגע שתראו את התפריט המדהים שלנו. אותו תפריט שנבנה ומוכן מידי יום על ידי שפים מקצועיים, שהאהבה שלהם למטבח גדולה כמו האהבה שלהם לאנשים. האורחים שלכם יוכלו להנות ממוזיקה טובה בזמן שהם טועמים בירה קרה ומצוינת, שהיא לב העשייה שלנו בבירגארדן. ואתם – תוכלו להיות בטוחים שבחרתם את המקום הנכון לאירוע בבר מסעדה האינטימי שלכם וליהנות מהערב ללא דאגות כלל.
יש הרבה מסעדות לאירועים קטנים בפתח תקווה, אבל אם מתרחקים כחמש עשרה דקות ממנה, מגיעים לעולם אחר לגמרי שיענה על כל הציפיות שלכם.