מסעדות לחגוג יום הולדת

מה הן מסעדות לחגוג יום הולדת? האם מדובר במסעדות שכל ייעודן הוא לחגוג יום הולדת, או דווקא מסעדות שהצוותים בהן יודעים לזמר "יום הולדת שמח"? האם מדובר במסעדות שיכולות להציע חדרים פרטיים, או דווקא במסעדות שיודעות להציע קינוחים יוצאי דופן? ובכן, התשובה תלוי במתבונן.

 

מסעדות לחגוג יום הולדת – אספקטים שונים לחוויה

 

מי שמחפש מסעדה לחגוג יום הולדת, מחפש מסעדה לטעמו. אולי מדובר במסעדה שמציעה מאכלים מעולים, אולי מדובר במסעדה שמציעה אווירה שוקקת חיים, אולי מדובר במסעדה שמציעה חדרים פרטיים, ואולי אספקטים נוספים או שילוב של כמה מהם. כך או כך, סביר להניח שזה יותר החוויה עצמה, מאשר האספקטים השונים שמרכיבים אותה. אם נרצה לשקול את הביר גארדן כמקום מתאים והולם לחגיגת יום הולדת, מה נוכל להגיד כדי להצדיק ולאשר זאת?

ובכן, ברמה אחת, אפשר להגיד שהשם עצמו מבוסס על הקונספט האירופאי של "גינות בירה". שכפי שאפשר לתאר מתוך השם – מבטא קונספט חגיגי למדי. בעבר, באזורים מסוימים באירופה – היו מעלים את הבירות למרחב ירוק ומשותף, מביאים מזון או כמה דברים טעימים ויושבים יחד בספסלי עץ. הדבר היה מאוד מיוחד, מוערך וחגיגי (להבנתנו), וסביר שהשם שואב לפחות מידה מסוימת של השראה מן המאורעות האלה. ברמה אחרת, הביר גארדן היא מסעדת בר – כלומר היא מציעה את האספקטים שניתן לגלות הן במסעדה והן בבר כך שניתן לחגוג בה יום הולדת רומנטי עם בן או בת הזוג בכיף. שהם כמובן – היכולת לשבת, להזמין אוכל וליהנות מאווירה אלכוהולית.

 

חוגגים יום הולדת בביר גארדן

 

מי שמחפש מסעדות לחגוג יום הולדת יודע שהוא כנראה הולך לשלם בצורה כזו או אחרת – על מחיר המנות המוצעות. ובכן, בימים ראשון עד חמישי, בשעות 16 עד 19, במסגרת האפי האוור – ניתן לקבל 10% הנחה על מאכלים ומצבעי 1 פלוס 1 על הבירות.