מסעדות לחתונות קטנות

נכון, על פניו נראה, כי הפקת אירועים, כמו למשל – קיום אירועים בתוך מסעדות לחתונות קטנות, מסתמנת כאפשרות הטובה ביותר כיום. במקום "לשפוך" כספים בלי הכרה עבור גן אירועים, או לחלופין אולם אירועים, כדאי למצוא מקום לאירוע קצת יותר אינטימי. בדמות של מסעדה אקסקלוסיבית, כדוגמת ביר גארדן. זה הוא מקום מדהים לקיום של חתונה אינטימית, עם מעט משתתפים. ביר גארדן היא המקום המושלם למי שרוצה לערוך אירוע אינטימי עם מעט אורחים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, חתונה קטנה עדיין יכולה להיות מרשימה בדיוק כמו חתונה גדולה.

 

לא סוגרים מסעדות לחתונות קטנות, לפני שמוודאים לאשורו את עניין מקומות החנייה בהן

ואכן, אלו הדברים בהווייתם. אל תסגרו מסעדות לחתונות קטנות, לפני שתוודאו לאשורו את עניין מקומות החנייה שבהן. אחד מן האלמנטים הכי משמעותיים, בבחירה של מסעדות עבור קיום חתונה קטנה, הוא בדמות של מקום שיש בו שפע של חנייה למוזמנים של האירוע. עליכם לתור אחר המיקום הספציפי מלכתחילה, על מנת לדעת איך המסעדה מתנהלת בהקשר של מקומות חנייה שכבר תפוסים. אולי תצטרכו לארגן עוד מקומות חנייה בצמוד למקום. כמו כן, כדאי לדאוג לנגישות של התחבורה הציבורית מבעוד מועד. יהיו לכם המון אורחים בחתונה, אשר יהיו תלויים בתחבורה ציבורית. כאשר כשלעצמו אין זה סימפטי במיוחד, ומורט את העצבים. שמא מומלץ שתארגנו לכבודם אוטובוס פרטי. לכל מקרה שיכול להקל עליהם מאוד.

 

האם השימוש בטכנולוגיה מתאים גם למסעדות לחתונות קטנות?

מאוד סביר להניח, כי השימוש בטכנולוגיה, כפי שמתבצע בביר גארדן, מתאים גם עבור מסעדות לחתונות קטנות. מסעדות רבות עושות שימוש בטכנולוגיה במיטבה, עבור אירועים שמופקים אצלן בין אם מדובר בחתונה עד 100 איש או בין אם מדובר בברית לרך הנולד. לטכנולוגיה בהתהוותה יש המון יתרונות, למי שמארגן חתונה קטנה. בפרט שהוא מעוניין בה משום צרכי שיווק. אפשר לעשות בה שימוש אחר, לתועלת הכלל. כמו למשל – לבדוק את המיקום של מקום האירוע באמצעות המפות של גוגל, לאורחים שלא יודעים כיצד להגיע למסעדה. אפשר אף לעשות בה שימוש במדיה החברתית, על מנת לשתף בעדכונים חדשניים על תכנון האירוע. כמו גם על קבלת אינפורמציה מהמוזמנים, שתאשר את הגעתם לחתונה, וכן את המיקום המדויק שלהם.