מסעדות עם אווירה

מה הן מסעדות עם אווירה? האם מדובר במסעדות שיש בהן חברה טובה? אולי מקומות עם טבע ירוק ומנצנץ? אולי דווקא מקומות, שהעיצוב ממש "מעלה את הוויב"? כך או כך, מסעדות שיש להן אווירה טובה, אלו מסעדות שאנשים יכולים ליהנות לסעוד ולבלות בהן ואפילו להמליץ עליהן. מה תורם לאווירה שכזו?

 

ביר גארדן – שילוב בין צמחייה, משקה, מאכל וחברה טובה

 

ישנם מחקרים שלא קראנו, אשר דווחו בכתבות מסוימות ברשת, ומסתובבים כמטבעות לשון זה תקופה, לפיהם נוכחות של צמחייה ירוקה יכולה להשפיע לטובה על מצבי רוח של אנשים – גם כשהם נמצאים בסביבה עירונית. הדבר יכול לגרום להם להיכנס ולהשקיע זמן ומשאבים באי אילו מסעדות באזור שלהם. כך שחוכמה ידועה היא דווקא להוסיף צמחייה לאזור המסעדה. הדבר לא מחדש לנו בהכרח, שכן גם אם אנחנו לא שמים לב לצמחייה כחלק מהשגרה – ידוע לנו, או לחלקנו, לפחות באופן לא מודע: שצמחייה מוסיפה רבות לאזור שאנחנו בוחרים לשהות בו. בין אם מדובר במקום עבודה, מקום מגורים או מקום בילויים. כשאנחנו מרגישים טוב, אנחנו פנויים יותר לבלות. צמחייה יכולה לעזור ברגיעה, לא רק בזכות הצבעים הירוקים והטבעיים, אלא בגלל הנוכחות של צמחים חכמים ומיטיבים.

האם זו הסיבה שברבים מסניפי ביר גארדן יש צמחים? או שהם מתבקשים מטעם השם? שהרי, גארדן זו גינה לכל דבר. והקונספט עצמו נולד משילוב של ספסלי חוץ, בירות וחברה טובה. יש משהו בשילוב האלמנטים הללו, שיצר את החוויה הנקראת ביר גארדן – מעבר למסעדה עצמה. מסעדות עם אווירה, אלו מסעדות שפשוט כיף להיות בהן – מסעדות עם מוזיקה וריקודים לאורך כל הערב. ועבור אנשים מסוימים – לשבת עם קבוצה טובה, בטבע היפה (גם בסביבה עירונית), ולחלוק מזון ומשקה – יכול להיות סממן לאווירה טובה בהחלט.

 

האפי האוור בביר גארדן

 

וכמובן, מה יכול להוסיף לאווירה יותר מאשר האפי האוור תל אביב? הרבה דברים. אך ייתכן שזה לכל הפחות ישמש תירוץ לשמוח אף יותר. שכן בימים א-ה', ביר גארדן מציעה 1+1 על מבחר הבירות, כמו גם 10% הנחה על מאכלים במקום. ניתן לבקר בסניף של קניון שרונים (בהוד השרון) כמו גם בזה הנמצא בשרונה.