מסעדות עם חדר פרטי

מסעדות עם חדר פרטי יכולות להציע את הטוב משני העולמות: מידה מסוימת של פרטיות, יחד עם אווירה פומבית וחברתית. כשזה נוגע למסעדת הביר גארדן ששמה קרוי על פי עיקרון "גינות הבירה", שאפשרו חוויה ציבורית משותפת של מזון, חברה טובה, בירה ותחושת אחווה – אפשר להבין מדוע שילוב זה יכול להיות לכל הפחות מהנה.

 

מסעדות עם חדר פרטי : לשלב הנאה קולינרית וחברתית עם מידה מסוימת של פרטיות

 

מסעדות עם חדר פרטי הן תולדה של הרצון לנכוח במרחב המסעדה, יחד עם הרצון לקבל מידה מסוימת של פרטיות. לא מעט אנשים בוחרים לחגוג בחדר פרטי אירועים פרטיים ומשפחתיים. אפשר להבין באילו מקרים הן יכולות להצטיין ולהביא ערך מוסף בתחום הפרטיות, באם מדמיינים שישנם אירועים ומועדים שאנשים רוצים לחוות בהם מידה מוגברת של פרטיות. אם לדוגמה מתקיים לו אירוע עסקי, במהלכו מישהו מתכנן לשאת נאום שהוא לא רוצה שאחרים, מחוץ לקבוצה ישמעו – חדר פרטי יכול לעזור. בין אם מדובר באדם שפשוט לא הכיר במבוכה האישית שלו ומעוניין לגדר אותה בארבע קירות, או באדם שמתכוון להגיד דברים "רגישים" במיוחד לטעמו ועל כן מבקש מידה מסוימת של פרטיות.

על כן, באם הרצון הוא לקבל חדר פרטי – מדוע ללכת למסעדה מלכתחילה? ובכן, אם שוקלים את הרצון לסעוד בתחומה של אווירה טובה, הדבר נהיה ברור אף יותר. סביר מאוד להניח שעסקאות ענק, או מבצעי ריגול בינלאומיים לא בהכרח ידוברו בתוככי חדרים פרטיים במסעדות ציבוריות – אף על פי שזה בהחלט אפשרי. אנחנו מציעים את הסייג הזה כדי לציין שאף אחד לא באמת מגיע למסעדה כדי לקבל עוד פרטיות, אלא כדי ליהנות מהאווירה. או מאלמנטים אחרים שהמסעדה יכולה להציע. כמו האפשרות לפגוש אנשים מסוימים, בהקשרים מסוימים ובתנאים מסוימים (שיש בהם אוכל טוב). ועם זאת, גם אם אנשים באים בשביל האווירה, האוכל, האנשים ומה לא – תוספת של פרטיות יכולה להיות מבורכת. וזה בדיוק כוחו של חדר פרטי במסעדה בתל אביב המאפשר חגיגת אירועים מכל סוג במתחם.

 

רק בביר גארדן תזכו להנחה משמעותית

 

במסגרת ההאפי האוור, בסניפי ביר גארדן בשרונה והוד השרון – ניתן לקבל 10% הנחה על מאכלים כמו גם 1 פלוס 1 על בירות. המבצעים תקפים לימי א'-ה', בשעות 16 עד 19.