מסעדת אירועים

מסעדת אירועים היא מסעדה שמאפשרת לאנשים לחגוג את האירועים שלהם. בין אם מדובר באירוע השקעה לחברה עסקית, ובין אם מדובר באירוע חברתי, משפחתי וקהילתי – כמו ימי הולדת, חג, מועדים לזוגיות ואפילו ימי נישואין – כל אלו ניתן לחגוג באירוע במסעדה.

 

מסעדת אירועים מתאימה לסועדים: קולינריה וניקיון

 

מסעדת אירועים יכולה להציע את כל הנ"ל – היא יכולה לעשות זאת על ידי שילוב של מספר אלמנטים: פרטיות, אווירה טובה, מזון טעים וצוות אדיב. ברמת הפרטיות – יש ניואנסים וטווחים שונים. מסעדה עם חדר פרטי, תציע יותר פרטיות מאשר מסעדה ללא. יתרה מכך, גם אם יש חדר פרטי – אין זה אומר שזו תהיה האופציה שתיבחר לטובת האירוע. ייתכן שדווקא במסעדות בהן האווירה שוקקת חיים, ונעימה לכולם – אנשים יבחרו לסעוד בנחלת הכלל.

מעבר לכך, מסעדת אירועים, יכולה להציע את התמיכה הקולינרית והתחזוקתית בניהול אירועים קטנים במרכז. כלומר, החלק של הכנת המזון (על כל רבדיו), הגשתו והניקיון שלאחר מכן – מואצל לניהול המסעדה. כל עוד מדובר במסעדה שמציעה מאכלים ומזונות נהדרים, ועושה זאת היטב – הרי שאפשר להכניס את זה לתפריט האירוע. למעשה, אם מדובר במסעדה שיכולה לעשות זאת היטב, ייתכן שזה כשלעצמו יכול להוות סיבה טובה מספיק כדי לעשות את האירוע במתחמה.

 

השירות המדהים של האפי האוור בביר גארדן

 

לבסוף, נוכל להזכיר גם את עניין השירות האדיב. זה מאוד נחמד, להיכנס למקום בו אנשים שמים לב אליך ומכירים בקיומך. מספיק חיוך או ברכת שלום, או פשוט אווירה נעימה של הכנסת אורחים. באם זה קיים, הרי זה משובח. ולגבי עלויות: מסעדת ביר גארדן מציעה 10% הנחה על מאכלים, עם הטבות של 1 פלוס 1 על בירות – וזאת במסגרת ההאפי האוור שיכולה להתרחש בימים ראשון עד חמישי, בין השעות 16 ל-19.