מקום לאירועים בפתח תקווה

פתח תקווה היא עיר שעוברת מהפך בשנים האחרונות והיא מוסיפה לעצמה הרבה מאוד אלמנטים שלא היו לה בעבר. העיר הפכה מהבדיחה של גוש דן לעיר שמאוד נחשק לגור בה, הן בגלל הגאוגרפיה וגם בגלל מה שהיא מציעה לתושבים שלה. יש הרבה מאוד שכונות חדשות בפתח תקווה, כולל שכונות למשפחות צעירות ובתוך כך יש בה הרבה מאוד מתקנים לילדים ולאזרחים המבוגרים שלה. עם זאת, הדור הבעייתי הוא דור הביניים, שצריך לקבל בידור מספק. העיר אמנם קרובה לתל אביב, אך כל עיר צריכה מרכזי בילוי משלה וגם הנושא הזה בפיתוח גדול.

בפתח תקווה נפתחו בשנים האחרונות הרבה מאוד ברים ומסעדות אשר פונים לקהל הצעיר. אחד המותגים הבולטים מבחינת ז'אנר הבר מסעדה הוא ללא ספק זה של בירגארדן. בירגרארדן זה מותג בחיי הלילה כאשר מדובר בבר שמעניק מגוון עצום של שירותים ויתרונות ללקוחות שלו. ראשית, ברתש מגישים אלכוהול ייחודי שלא נפוץ במקומות אחרים בארץ, ומצליחים לשלב גם אוכל ברמה גבוהה, עם שפים שמכינים את האוכל במקום. מעבר לאלכוהול האיכותי ולאוכל הטרי, בבירגארדן הצליחו להתקדם בזכות יצירת אווירה אידיאלית, כולל עיצוב חדשני ומוזיקה שמתאימה לווייב רגוע ונעים.

תמורה מרבית לכסף

בזכות ההצלחה, בבירגארדן פתחו עוד ועוד סניפים, והחלו אף לארח אירועים קטנים לכמה עשרות אנשים. לכן, כאשר מחפשים אחר מקום לאירועים בפתח תקווה צריך לבדוק את סניף בירגארדן המקומי ולראות מה הוא נותן, בירגארדן הוא בר לאירועים קטנים שתהנו מהשהות בו, מכיוון שבבירגארדן שמים דגש מרכזי על הנושא של אירוח ויחס אישי. כל מי שעובד ברשת הוא בעל תודעת שירות גבוהה והוא יודע שהדבר הכי חשוב הוא שהלקוח יהיה מרוצה. כל לקוח מרגיש שעושים בשבילו את המירב, ושהוא מקבל את התמורה המרבית עבור כספו.