מקום לאירועים בשרון

כמות האירועים שמתחרשת כיום בכל מקום בארץ היא בלתי נתפסת. רק לאחרונה נחשפנו לטרנד חדש שנקרא ג'נדר ריביל, בו אנשים מגלים בדרך מיוחדת את מין היילוד שלהם. הישראלים רק מחפשים אחר סיבה למסיבה, וכיום חוגגים כמעט כל אירוע. לאור העובדה שיש הרבה מאוד אירועים, שרובם המכריע הן אינן חתונות, צריך למצוא מקומות איכותיים כדי לערוך אותם. יש מגוון רב של מקומות בכל רחבי הארץ, אך נראה שהמקבץ האיכותי ביותר נמצא דווקא באזור השרון.

אזור השרון הוא מהיוקרתיים ביותר בארץ, אך עד לא מזמן, כאשר אנשים מהאזור היו רוצים לערוך אירוע או לצאת למקום כלשהו, הם היו צריכים לצאת למרכז הארץ ולתל אביב בפרט. כיום, יש אזורי מסחר ותעשייה מתפתחים בכל מקום ואיתם קמו גם אולמות אירועים רבים. בנוסף, יש גם טרנד של ברים ופאבים שהופכים לאולמות אירועים, וכך גם עושה הבר הבולט ביותר באזור – הבירגארדן. רשת הבירגארדן היא רשת מוכרת שהתפתחה רבות בשנים האחרונות והחלה לאחרונה לארח אירועים של עד כמה עשרות אנשים בסניפיה.

הצלחה, ולא בכדי

כאשר מחפשים אחר מקום לאירועים בשרון צריך לשים לב לסניפי הבירגארדן, זהו בר מסעדה בשרון שמתאים לאירועים איכותיים, הרשת הצליחה להתפתח בזכות הגשה של אלכוהול איכותי שלא ניתן למצוא כמעט בארץ, לצד מנות שף איכותיות שמוכנות במקום. ברשת שמים דגש על אוכל שיחמיא לאלכוהול ולמעשה שיפצרו את המונח של "בר מסעדה" לרמה חדשה. בנוסף, ברשת עומלים על יצירת אווירה מושלמת בתוך הסניפים, וזה כולל עיצוב חדשני ומודרני, מוזיקה מתאימה והקניית וייב נעים וטוב. עם זאת, מעל הכל עומד היחס האישי לו זוכים האורחים והלקוחות, שכן ברשת עושים את הכל על מנת שכל מי שנכנס בשערי הבר ירגיש שהוא נכנס הביתה, וזוכה לקבלת פנים אמיתית.