מקום לאירועים קטנים בשרון

אם רוצים, אין זו אגדה. מקום לאירועים קטנים בשרון אכן קיים, וזה מאוד תלוי בסוג האירוע. אם מדובר באירוע עסקי – כדאי מאוד שיהיה חדר פרטי – אלא אם כן אפשר לעשות זאת אל מול הציבור הרחב. אם מדובר באירוע חברתי או משפחתי – כדאי מאוד שתהיינה אווירה נעימה. אלא שפרט זה חשוב בכל מקרה.

 

מקום לאירועים קטנים בשרון – נוחיות ועלויות

 

כשמדברים על מקום לאירועים קטנים בשרון, אפשר לדבר על כמה מאפיינים הנכנסים בשיקול. ראשית, עניין העלויות. ולא, אנחנו לא בדיוק מדברים על עלויות פר מנה במסעדה – אלא דווקא עלויות של לא לארח אנשים במסעדה. באירועים קטנים בשרון מעבר לעניין חומרי הגלם, תשומת הלב, האנרגיה והזמן שנכון יהיה להקדיש לארגון המזון – יש גם עניין לארגן סכו"ם לכל המשתתפים. אם כבר ישנו, הרי זה משובח. אם לא, הרי מדובר בעלות. באם עושים את האירוע במסעדת בר לדוגמה, הרי שהעלות הזו יכולה להיחסך. שכן סעודה במסגרתה מכילה את כל כלי הסכו"ם המתבקשים, או לפחות מידה רובה מהם. למעשה, חלק מהמקומות יכולים להציע הנחות עבור מקרים מסוימים, אולי כאשר ישנה כמות מסוימת של אנשים.

היתרון השני, שבארגון אירוע במסעדה או במסעדת בר – הוא יתרון הנוחות. מקום לאירועים קטנים בשרון יכול לחסוך מן המארגנים את הצורך לתאם בין רבדים שונים של האירוע. אפילו אם מדובר באירועים קטנים עד 30 איש, הארגון של מקומות חניה, הכנת מזון, ניקיון האזור וכן הלאה הוא בידי המקום. כל שמתבקש זה להגיע לאזור, לחנות, להזמין, לאכול, לשלם וללכת. למעשה, ייתכן שניקיון והכנת מזון הינם החלקים העיקריים בארגון אירוע והיכולת להאציל אותם הלאה יכולה לחסוך משאבים. לפחות בהיבט הזמן.

 

האפי האוור בביר גארדן גם באירועים

 

למעשה, אם מארגנים אירוע במסגרת האפי האוור בביר גארדן, ייתכן שהעלויות ירדו אף יותר וזאת עקב כך שבמהלכה – ניתן לקבל 10% הנחה על מזון ומבצעי 1 פלוס 1 על הבירות. האפי האוור מתרחשת בימים ראשון עד חמישי, בין השעות 16 ל-19.