מקום לאירועים קטנים עד 50 איש

יכול להיות שהבית שלכם או החצר, מספיק גדולים כדי לארח 50 אנשים. יכול להיות שממש מתחת לבית שלכם יש פארק עם פינת ישיבה מושלמת לכל האורחים שלכם. אולי אתם ממש טובים בתקלוט או בחירת שירים. מאוד ייתכן שאתם מספיק זריזים, מוכשרים ומקצועיים כדי לארגן את הלוגיסטיקה השלמה לאירוע מהסוג הזה ואפילו יש מצב שאתם אוהבים לעשות כלים של 50 אנשים בסוף היום. אבל אנחנו מאמינים שיש מקרים שבהם צריך לוותר על התענוג הזה, ופשוט אפשר למצוא מסעדה לאירועים עד 50 איש שתעשה את העבודה בשבילכם.

מקום לאירועים קטנים עד 50 איש

אם מדובר בסוף מסלול, קבלת דרגה, סיום לימודים או כל אירוע משפחתי אחר, אנחנו רוצים להזמין אתכם להיות נוכחים באירוע שלכם. להנות ממנו, מהאורחים היקרים, מהחוויה הטובה והזיכרון שהיא תשאיר. אירוע שבו תוכלו לאכול לשובע ואולי אפילו לשתות לשוכרה. לראות את האירוע שלכם כמתנה ולא כמטלה. כי מגיע לכם שהאירוע שלכם, יהיה באמת שלכם. לכן פתחנו בבירגארדן את האפשרות לאירוח אירועים פרטיים במתחמים סגורים שנבנו בסניפי שרונה תל אביב ושרונים הוד השרון.
בבירגארדן אנחנו תמיד שמים את האנשים במרכז. האושר שלכם הוא המנוע שלנו להמשיך ליצור ולהתפתח, ולכן כל האירועים שאנו מארחים אצלנו מסתכמים כהצלחה. האוכל המעולה, השתייה המגוונת, המוזיקה הנעימה, השירות המסור וכל הדברים שניתנים לכם מסביב, הם הדרך שלנו להפוך את היום שלכם למאושר.
מסעדה לאירוע עד 50 איש כשר במרכז יכולה לסדר לכם חוויה אולטימטיבית שבה תהנו מהאירוע שלכם כאחרון האורחים ואפילו יותר. בחרו מקום שישים אתכם במקום הראשון וייתן לכם את כל התנאים לאירוע שיהיה עבורכם מתנה. בירגארדן מזמינה אתכם לחגוג בגדול, אבל בקטן. ניפגש בשמחות?