מקום לאירוע קטן במרכז

יום הולדת? ברית? אולי בת מצווה? כל אירוע שתרצו לחגוג, תמיד יתחיל בחזון. התמונה שרצה בראש כשאתם מדמיינים את הרגע המאושר, איך האורחים נכנסים לאט לאט וממלאים את החלל. הם לבושים יפה, מגיעים מלאי ציפייה ומחייכים. למה הם מחייכים? כי הם מבינים לאן הם הגיעו… גינה קסומה מוקפת עצים ירוקים, מעוצבת בפינות ישיבה טבעיות שאי אפשר להתנגד להן, מוזיקה מדהימה מתנגנת באוזניים והבירה שכבר בדרך אליהם, מוגשת להם קרה ומלווה בחיוך של הצוות המסור שלכם.. מקום לאירוע קטן בשרון שמגשים לכם את החלום הזה – זה אנחנו. נעים להכיר – בירגארדן, המקום הכי שמח באזור.
אנחנו מתרגשים להזמין אתכם לחלוק את הרגעים המיוחדים שלכם איתנו, במתחם חוץ או מתחם מקורה, שיהיה הבית לשמחות שלכם ויהפוך לכם את החגיגה לבלתי נשכחת. כי מה צריך יותר מאוכל מעולה, בירה טובה וצוות שעושה הכל מהלב?
חניה? דאגנו לכם גם לזה. אנחנו נמצאים במיקומים מנצחים. הסניפים שלנו במתחם שרונה תל אביב ובמתחם שרונים בהוד השרון מוקפים בפתרונות חניה מכל כיוון, כך שאפילו לא תצטרכו לצאת מוקדם יותר מהבית כדי לא לאחר..

מקום לאירוע קטן במרכז

הכנתם הפתעה קטנה לכבוד האירוע? מצגת או סרטון כדי לעשות קצת צחוקים או להודות על מה שיש? העמדנו לרשותכם מערכות שמע ומקרן לשימושכם הבלעדי בתוך המתחם, אז אל חשש, אתם תעמדו במשימה שלכם. אצלנו תוכלו למצוא את כל המעטפת לאירוע חלומי, ברמה הכי גבוהה שתוכלו לדמיין, כזאת שתשאיר את האורחים שלכם, ואתכם, מאושרים ומסופקים.
אז אם אתם מחפשים מסעדה לאירוע פרטי קטן בשבת במרכז, שאווירה קסומה, צוות מיומן ואהבה לבירה הם הסטנדרט הבלתי מתפשר שלו מאז ומתמיד, אתם יכולים לעצור את החיפושים ולהתקשר אלינו. תבואו רעבים.