מקום להשכרה ליום הולדת

יש אנשים שחושבים, שחגיגת יום הולדת במסעדה נחשבת יכולה להסתכם בחוויה נהדרת. אולי כי יש מעין אווירה ועיצוב מסיבתי, מה שיכול להוות סיבה מצוינת לחיפוש מקום להשכרה ליום הולדת. 

 

מקום להשכרה ליום הולדת – האווירה המקומית

 

כמובן, מקום להשכרה ליום הולדת יביא עימו את האווירה המקומית. בין אם מדובר בלקוחות הקיימים והגוונים הקיימים שהם מביאים עימם, ובין אם מדובר באווירה הקיימת מתוך התנהלות הצוות, ההנהלה וכמובן העיצוב שבמקום. כל פרט קטן ועדין יכול להשפיע רבות על האווירה במקום. בין אם ריחות, טעמים, צבעים או חיוך מאחד מאנשי הצוות. יתרון נוסף בהיערכות לחגיגת יום ההולדת בתוככי מסעדת בר, היא האפשרות להזמין ממקור חיצוני את כל המזון המעורב. זאת מבלי להשקיע זמן בהכנה שלו, או כספים בחומרי הגלם ואפילו בסכו"ם עצמו (אלא רק בעלות המנה).

מעבר לזה, מקום להשכרה ליום הולדת יכול לאפשר לאנשים את האפשרות להיפגש עם סיבה לחגוג. בין אם הם פשוט נהנים מהאווירה במקום, או נהנים במיוחד שיוצא להם להיות בו כדי לחגוג אירוע מיוחד עם חבריהם. מצד אחד, תכנון המסיבה יכול להיות פשוט. כל מה שצריך למסיבה כבר נמצא שם – כל שנותר זה להזמין אנשים. מצד שני, באם מתכננים מראש אירוע קטן במסעדה עם צוות המקום, אפשר לשתף אותו בתהליך התכנון ולזהות הזדמנויות להוסיף ערך. אולי לארגן חדר פרטי, אולי לקבל עלות ותמחור מיוחד למנות, אולי לתאם ציפיות בנוגע להתנהלות הצוות באותו אירוע, וכן הלאה.

 

ביר גארדן שמחים לארח אתכם באירועי יום הולדת

 

טיפ נוסף שנוכל להציג, במסגרת ארגון מקום להשכרה ליום הולדת – הוא האפשרות לארגן את האירוע במסגרת ההאפי האוור, באם זה אפשרי. שכן בזמנים אלו ניתן לקבל 10% הנחה על המאכלים, כמו גם מבצעי 1 פלוס 1 על הבירות. השעה השמחה נכנסת לפועל בשעות 16 עד 19, בימים ראשון עד חמישי. ניתן לברר עם הסניף, באם היא תקפה גם על אירועים פר אקסלנס.