מקום לחגוג יום הולדת 30

הכניסה לעשור הרביעי לחיים הוא מאוד מורכב. אנשים לפתע מרגישים זקנים יותר, הם מחליפים קידומת לגיל 30, והם מבינים שצריכים לשנות פאזה בחיים. גיל 30 הוא בדרך כלל הגיל בו צריך למצוא בן או בת זוג, להשתקע, לעזוב את הדירות השכורות ולהתחיל לבנות את הקריירה עם מטרות ויעדים. לכן, זה בדיוק הגיל בו צריך לקיים חגיגה גדולה, עם כל החברים, ובמקום שיודע לארח ברמה גבוהה. לא צריך ללכת לדאנס בר או מועדון, אלא לבר או מסעדה כדי שיהיה אפשר ליהנות מהנוכחות של כולם ולדבר בשקט ובנחת.

כאשר מחפשים מקום לחגוג יום הולדת 30 רואים שיש לא מעט אפשרויות, אך רק מעטות הן באמת טובות. בגלל שמדובר לרוב בכמה עשרות אנשים, צריך שיהיה גיוון במנות ובאלכוהול, ושהאווירה במקום תהיה ייחודית ואינטימית. לכן, לא כל מקום הוא מתאים והעדיפות היא ללכת על סוג של בר מסעדה משודרג. כשמחפשים רעיונות מקוריים ליום הולדת, מבין כל האפשרויות, מקום אחד אשר מצליח לספק ללקוחות את המכלול המדובר של אוכל טוב, אלכוהול מגוון, אווירה מהנה ועיצוב מרשים הוא כל אחד מסניפי רשת בירגארדן. מדובר ברשת ברים ומסעדות ותיקה אשר סניפיה מהווים את המקום האידיאלי לעריכת ימי הולדת ואירועים קטנים של עד כמה עשרות אנשים בגלל מספר פרמטרים.

אווירה מתבקשת

ראשית, בבירגארדן מצליחים לשלב בין אלכוהול ייחודי ונדיר לבין אוכל טרי אשר מוכן במקום על ידי טבחים. כל הסניפים של הרשת מעוצבים ברמה גבוהה, ויש דגש מרכזי גם על מוזיקה מתאימה, במה שיוצר אווירה מרשימה שמתאימה לכזו המתבקשת בימי הולדת. מעל לכל, בבירגארדן שמים דגש על רמת האירוח מרשימה וסטנדרטים גבוהים וזה מתחיל עם יחס אישי ומשפחתי לכל לקוח אשר נכנס בדלת.