מקומות מומלצים בשרונה

אחת מפנינות הבילוי של תל אביב הוא מתחם שרונה הממוקם מול הקריה, ממש בסמוך לקניון עזריאלי. מיום הקמתו של המתחם אנשים פוקדים אותו בהמוניהם כדי לחוות את האווירה התל אביבית ולגלות עוד ועוד מקומות מומלצים לאוכל בתל אביב.
מתחם שרונה מלא בחנויות יוקרתיות, ייחודיות ומוכרות, לצד בתי קפה, מסעדו ודוכני מזון שהופכים אותה למוקד עליה לרגל עבור כל חובבי המזון והשתייה באשר הם. הגישה למתחם נוחה הן בתחבורה פרטית והן בתחבורה ציבורית והעיצוב של המתחם נשמר מימי הטמפלרים שהתאפיינו בסגנון מובהק של בנייה ועיצוב בתים.

מקומות מומלצים בשרונה

יש הרבה מקומות מומלצים בשרונה אבל היום נסקור את הסניף של רשת בירגארדן, שהפך פופולארי במיוחד בשנים האחרונות ומאחר מידי יום המוני אנשים שמגיעים להנות משפע של אוכל מצוין ובירה מעולה. בירגארדן היא רשת ברי מסעדות הממוקמים בשרונה תל אביב ובמתחם שרונים בהוד השרון, העומדת בשורה הראשונה של רשתות המסעדנות בארץ הודות לתפריט עשיר, היצע בירה ייחודי ושירות יוצא מן הכלל. המסעדה רואה בלקוחותיה כחלק מן המשפחה ומארחת אותם מכל הלב בכל פעם מחדש. למסעדה יש גם שירות אירוח לאירועים פרטיים במתחמים מופרדים בהם חוגגות קבוצות חברים ומשפחות רבות את השמחות הפרטיות שלהם בשמחה גדולה.
הסטנדרט של בירגארדן אינו מתפשר באף קריטריון, בין אם מדובר על האוכל הטרי והטעים, השירות הקשוב והמחויך, המיקום המרכזי והנגיש והמוזיקה הנעימה. כל המאמצים האפשריים נעשים על ידי הרשת כל הזמן כדי להישאר ברשימה המכובדת של מקומות מומלצים בשרונה אליהם מגיעים אנשים מכל הארץ כדי לקבל את החוויה האולטימטיבית. אתם מוזמנים להגיע להתארח בסניף שלנו במתחם שרונה תל אביב ולהבין מדוע בקלות אנו נותרים בחוד החנית של חוויית המסעדנות בארץ. אנחנו מבטיחים שלא תתאכזבו.