מתחם שרונה מסעדות

רבות המסעדות שמבקשות לשרת את לקוחותיהן נאמנה. ישנן מסעדות שעושות זאת דרך שירות אדיב, ישנן מסעדות באזור שרונה שמבקשות לשרת כדרך מבחר מגוון של מאכלים ומשקאות – וישנן כאלו, כמו הביר גארדן שנמצא בתוככי מתחם שרונה מסעדות – המציעות גם האפי האוור.

 

מתחם שרונה מסעדות – הביר גארדן

 

לפני שנדבר על האפי האוור, נרצה להזכיר את מתחם שרונה מסעדות – כתחנה יפהפייה לשבת בה על כוס משקה ומאכל עם חברה טובה. הסיבה שאנחנו מציינים זאת, היא כי שרונה עצמה היא מרחב בילויים נהדר. לצד מדשאות ירקות ורחבות, שווקים מושכים ואלגנטיים ואנשים מכל מיני מקומות בארץ ובעולם – ישנו כמובן מתחם מסעדות שמציע ליהנות ממגוון סוגים של מאכלים ומשקאות.

בין המסעדות והברים הקיימים במתחם המסעדות של שרונה, ישנו כמובן הביר גארדן שהוא בר מסעדה מומלץ באזור ומציע האפי האוור, וחלק מהקונספט שלו הוא השילוב בין גינה (גארדן), מזון ומשקה (ביר=בירה), וכמובן – חברה טובה. למעשה, מי שייכנס לתוככי המסעדה יוכל לגלות אווירה רגועה וחברתית, כאשר העיצוב יכול להשתנות פר התקופה. כלומר, אפשר שכמו הביר גארדנס המקוריים (הקונספט האירופאי ויישומו) יהיו נא ספסלי עץ משותפים, ואפשר שיהיו שולחנות פרטיים יותר. כך או כך, ייתכן שהמטרה והכוונה המקורית נשמרה – ותחושת השיתופיות והחברה נותרה ועודנה חלק משמעותי באווירה.

 

האפי וואר בביר גארדן

 

ולגבי ההאפי האוור, באופן פשטני –  ניתן לקבל הנחה של כ-10% על מזונות בביר גארדן, בסניף מתחם שרונה מסעדות – כמו גם מבצע 1 פלוס 1 על הבירות. המבצע תקף בימים ראשון עד חמישי, בין השעות 16 ל-19, וניתן לבדוק לגביו הן בסניף שרונה והן בסניף הוד השרון שבקניון שרונים.  באם השעה השמחה לכאורה, תתרום לאווירה ולמספר הסועדים המשתתפים – הרי זה משובח, בייחוד אם מגיעים כדי להיות בחברת אנשים צוהלים ושוקקי חיים.