פאבים בהוד השרון

לכל חובב אלכוהול יש את הבירה המועדפת שלו. מה שיפה בבירה, הוא שטעמה הוא טעם נרכש וניתן להתחיל לאהוב סוגים שונים עם הזמן. לבירה יש הרבה מאוד טעמים, וכל אחד מעדיף את הטעם האהוב עליו, בעזרת ניסיון ותהייה. כדי לייצר ולמכור בירה טובה צריך הרבה ידע וניסיון ואת הכלים המתאימים. יש הרבה מקומות בישראל שמגישים בירה, אך רק מספר מקומות מובחר מגיש בירה איכותית ואלכוהול ברמה גבוהה. לא פשוט לייבא ארצה אלכוהול איכותי ולכן, לא מדובר בהרבה מקומות. אחת הרשתות שמתעקשות על אלכוהול איכותי היא רשת בירגארדן, לה יש מספר סניפים בכל רחבי הארץ, ובמיוחד באזור השרון.

פאבים בהוד השרון

כאשר מחפשים אחר פאבים בהוד השרון רואים שלרשת בירגארדן יש סניף מאוד גדול ומרשים בעיר. הסניף אף החל לארח לאחרונה אירועים קטנים של עד כמה עשרות אנשים, ולפיכך מינף את עצמו ככזה שעולה מדרגה. אירוח של אירוע שונה מאירוח של סועדים בפאב או מסעדה, שכן יש צורך להרשים ולתת ערך מוסף. כקונספט של הרשת, בבירגארדן שמים דגש מירבי על אירוח ברמה גבוהה, ומשתדלים להעניק ללקוחות כל מה שאפשר, לבטח אם מדובר באירוע חגיגי. הערך המוסף, כאמור, מגיע בצורת אלכוהול שקשה מאוד להשיג במקומות איכותיים בארץ, ובאוכל שמחמיא לאותו אלכוהול בצורה אידיאלית. אם אתם מחפשים מסעדה לאירוע קטן, אנו מזמינים אתכם לבבירגארדן.

חלק מרעיון כללי

כל האוכל שמוגש בסניפי בירגארדן ולבטח בסניף בהוד השרון, נעשה במקום, והוא חלק מרעיון כללי שכולל עיצוב מרשים ויצירת אווירה אידיאלית לחגיגה. בזמן שטרנד הקולינריה תופס תאוצה בארץ, הרבה מאוד רשתות מנסות להתבלט, אך אין זה מקרי שדווקא בירגארדן לקחה צעד קדימה. הרשת מציעה חווית הנאה שלמה, בין אם מדובר ביציאה חברית, במפגש משפחתי ואפילו באירוע בו מציינים בר מצווה, ברית ואפילו חתונה.