פאב בנתניה

תושבי נתניה מצד אחד נחשבים תושבי השרון ובאמת נהנים מנופים וחופים ברמה של תושבי הרצליה, רעננה ורמת השרון, אך מנגד, לטובה או לרעה, ניתן לומר שנתניה סובלת מריחוק גאוגרפי מכל גוש המטרופולין של תל אביב. מצד אחד העיר מרווחת יותר, אך מנגד, כל מי שחווה את נעוריו וגילאי העשרים שלו בנתניה, יודע כמה הריחוק מתל אביב מקשה על היציאה בלילה ומחייב הוצאת רכב, נהג תורן, חיפוש חניה יקר וארוך.

תחבורה ומקומות בילוי בשרון

עם זאת, בשנים האחרונות התחבורה הציבורית הולכת ומתפתחת עם קווי לילה, תחנת רכבת חדשה בנתניה, נתיב ה- 2+ שכבר צבר לעצמו מוניטין וכבישי איילון שמגיעים כמעט עד יקום. נוסף על כל אלה, בערי השרון נפתחו מתחמי עסקים חדשים שעשו רילוקיישן מתל אביב, ובצמוד אליהם מרכזי בילוי חדשים. אם בעבר תושבי העיר נאלצו לבחור בין נסיעה לתל אביב לבין פאב בנתניה הרי שהיום נסיעה קצרה לכל אחת מערי השרון תספק מקומות בילוי טובים לא פחות. בין אם אלה ברי החוף של הרצליה, המסעדות של רמת השרון ואף ה- "Beer Garden" הלוא הוא בר בירה בהוד השרון שהפך לאחד מן הברים בשרון המבוקשים ביותר.

לא רק פאב בנתניה או בתל אביב

אין צורך עוד להסתפק בפאבים המקומיים וניתן ליהנות ממקומות שונים ומיוחדים. מלבד העובדה שה- "Beer Garden" מספק גישה נוחה והמון מקומות חנייה לרווחת הלקוחות, הוא גם מציע תודעת שירות בדומה לסניף האח במתחם שרונה שבתל אביב. עם אווירה מטריפה ומבחר בירות מהגדולים והמיוחדים בארץ, לא פלא שאנשים גם מחוץ לאזור השרון בוחרים לעשות דרכם אל המקום. אפשר לומר היום שהריחוק כבר לא פרמטר ונתניה היא אחת מהערים המדהימות בשרון.