פאב ברעננה

אנחנו חיים במציאות שבה אנחנו עובדים המון שעות בשבוע. רובינו עובדים חמישה ימים לפחות ובכול אחד מהם שמונה שעות, ואף תשע ויותר. לא סתם כשמגיע הסופ"ש כולם מכבדים את עצמם בכיבוי השעון המעורר ונדמה כי בסופ"ש עצמו אנחנו חיים באמת. במהלך השבוע אנחנו מתפרנסים וסופרים את הימים לרגע בו נוכל להשקיע בתחביבים שלנו, במערכות היחסים שלנו ובזמן הפרטי שלנו להיות עם עצמנו ולחשוב. אבל כשמגיע הסופ"ש אנחנו כבר כל כך עייפים שכל מה שאנחנו שרוצים זה לנוח או לצאת בלילה עם חברים. עם זאת, אין זה אומר שיציאה עם חברים לא יכולה להפוך גם לאירוע תרבותי שיתרום לפיתוח שלנו.

מסורת ארוכת שנים

מי מאיתנו שגר באזור השרון ומחפש פאב ברעננה או הרצליה, כדאי שישקול גם את הערים הסמוכות. בהוד השרון לצורך העניין, ניתן למצוא את ה- "Beer Garden" של פאולנר במתחם שרונים. מדובר בבר בירה ייחודי במינו, שמלבד העובדה שהוא מספק לילות ארוכים ומלאי אלכוהול בשולחנות גדולים וסביבם משפחות וחברים, כבר מהכניסה למקום ניתן להרגיש כיצד האטמוספרה משתנה. הביר גארדן, שעוצב כולו כגן בירה אותנטי בסגנון גרמני, עם תפריט מותאם ומבחר בירות מדויק, דומה כי שולח את מבקריו לאירופה של המאה ה- 19, ובמקום לא רק ניתן לטעום מבירות מכל העולם, אלא גם לספוג חוויה תרבותית וללמוד על משקה שמאחוריו מסורת של אלפי שנים.

צוות מקצועי ואדיב

בפעם הבאה שאתם מחפשים אחר פאב ברעננה או ברים בשרון והאזור, ראוי שה- "Beer Garden" יהיה בראש מעיינכם. עם צוות שדואג לתפעל את האווירה והוכשר במקצועיות לשלוט בידע ובתחום, אתם תהנו מערב מיוחד ואף תגלו על סוגי בירות שלא הכרתם ועל טעמים שלא ידעתם שאתם אוהבים.