פאב הוד השרון

פאב הוד השרון יכול להציע ללקוחותיו ליהנות ממבצעי האפי האוור. במסגרתם, יהיה ניתן לקבל אי אילו הטבות ומתנות. בכתבה זו, נדבר על ההאפי האוור המוצעת מטעם הפאב של הביר גארדן שהוא פאב בהוד השרון ונמצא בקניון שרונים.

 

פאב הוד השרון – שונה ממסעדה או מבר?

 

אך לפני זה, האם מישהו מאיתנו יודע מה ההבדל בין פאב, בר ומסעדה? ובכן, ברמה הפשוטה ביותר, סביר להניח שפאב הוא תרגום למושג שלא בדיוק כיום אצלנו. כאשר אנחנו אומרים פאב, אנחנו כנראה מתכוונים למקום שמוכר משקאות אלכוהוליים – אך שאיננו מסעדה. האם אנחנו יודעים להבדיל בין פאב הוד השרון לבין בר בהוד השרון? באופן עקרוני, פאב יכול לשמש כקיצור למילים PUBLIC HOUSE, או פשוט מקום ציבורי שאנשים באים להתאסף בו. בעוד שבר, יכול היה לשמש את ההפרדה בין לקוחות הפאב לבן הברמן.

 

אווירה של פאב – בביר גארדן

 

אם בעבר תפקידו של פאב היה למכור משקאות אלכוהוליים, כיום הוא משמש גם כמקום מפגש. ובכך, נקודת החפיפה שלו עם עולם המסעדות התרחבה משהו. כך שבדומה למסעדות, פאבים החלו למכור אווירה – בעוד המשקאות הפכו לאמצעי, מאשר ליעד עצמו. לפחות בחלק מהמקרים. אגב, אם פאב בתל אביב היה מציע לינה, הוא היה יכול להיקרא פונדק. אך זה לא הסיפור עם מסעדת הבר – ביר גארדן, שאכן נמצאת בהוד השרון ולא מציעה לינה.

כיוון שבמקרה שלה, מדובר במקום שמוכר אווירה. נכון, ניתן למצוא בירות ומאכלים – ועם זאת, סביר להניח שמי שמעוניין בזה היה בקלות יכול ללכת למסעדה או דוכן רחוב. שכן חלק מהקונספט של הביר גארדן, הוא היכולת להיות במקום חברתי, באווירה מסוימת. ובמסגרת ההאפי האוור – ניתן לעשות זאת תוך הטבות של 1 פלוס 1 על הבירות ואפילו 10% הנחה על המאכלים. המבצעים תקפים לימים א'-ה', לשעות 16 עד 19.