פאב חדש בשרון

המילה פאב נגזרה במקור מהביטוי Public House וזהו בדיוק הייעוד שלו – להיות מקום מפגש ציבורי לכל החפצים בכך. המקורות בבריטניה כאשר הפאב עצמו מציע כמובן מגוון משקאות אלכוהוליים, מאכלים איכותיים ומוזיקה טובה. בישראל הפאב הראשון הוקם בתל אביב ולאחריו קמו המונים מכל הסוגים והנגזרות של ההמצאה הנפלאה הזאת. עם השנים השתדרגו הפאבים והפכו למיוחדים וספציפיים, כמו למשל הפאב האירי שכמוהו אפשר למצוא בלא מעט מקומות במחוזותינו. האח הקטן של הפאב, הבר, נפוץ אולי אפילו יותר כי הוא שם דגש בעיקר על השתייה בו ופחות על מה שמסביב.

פאב חדש בשרון

אז אחת הווריאציות של פאב היא כזו שמשלבת בין בר, פאב ויש שיגידו מסעדה. אחת הרשתות שידעה לעשות זאת בצורה מקסימלית היא זו של "בירגארדן", שהצליחה לשלב בצורה נפלאה אוכל איכותי וטרי אשר מוכן במקום, מגוון של אלכוהול (אפילו מקומי), אווירה טובה ויחס מיוחד לכל לקוח. קשה מאוד, ויש שיגידו שלפעמים בלתי אפשרי, לתפוס את כל הציפורים הללו במכה אחת אך נראה שב"בירגארדן" פיצחו את הסוד. הרשת שלהם מתפתחת בשנים האחרונות וכוללת הקמה של כמה סניפים ברחבי הארץ.

לוטשים עיניים

כאשר מחפשים פאב חדש בשרון מיד לוטשים עיניים אל ה"בירגארדן" שנמצא במתחם שרונים. שנתיים בדיוק שהמקום עומד על הרגליים ונראה שהוא בהחלט אחד מהאטרקציות המרעננות של אזור השרון. המוסד החברתי שהפך למקרב לבבות בכל העולם עושה את העבודה שלו גם בשרון. בילוי שמח, בירה בווארית איכותית המוגשת באופן מוקפד לצד מנות בוואריות, בתוך גן פורח ומרענן, כל אלה לצד יחס חם ואוהב של עובדי המקום מעניקים ללקוח ב"בירגארדן" את כל מה שהוא צריך. הרשת הגדילה לעשות כאשר הקימה קונספט של אירועים קטנים של עד כמה עשרות אנשים בסניפיה. אם אתם רוצים לערוך אירוע קטן בשרון, אנו מזמינים אתכם לבירגארדן.