פאב מגניב

החיפוש של אנשים אחרי מקומות הבילוי האולטימטיביים לעולם לא נגמר. לכל אחד יש את ההעדפות שלו, ויש הרבה סוגים שונים של מקומות שיכולים להתאים. כמובן שאנשים שאוהבים לאכול יעדיפו מסעדה טובה, ואחרים, שאוהבים לרקוד, יעדיפו מועדון טוב. עם זאת, מרבית האנשים יכולים להתחבר או למצוא מכנה משותף בפאבים. פאבים מגישים אלכוהול, שנמצא בכל מקום אליו יוצאים, ובנוסף, הם מייצרים אווירה נעימה שמתאימה לישיבה משותפת, ואפילו לאירועים. פאב מגניב יכול להימצא ברחוב ליד הבית ויכול להיות גם מקום אליו מגיעים מרחוק, והכל תלוי, כמובן, באירוח.

פאב מגניב
פאב מגניב הוא כזה בו יש אווירה טובה ומתאימה למה שהבר מנסה לייצר. יש בו עיצוב טוב ומוזיקה שמתאימה לריקודים איטיים ולייצר מוד של שתייה. מעטים הם המקומות שמצליחים להתבלט, במיוחד במציאות של שוק המסעדנות של ישראל. יש לא מעט מקומות שנפתחים ונסגרים ולא מצליחים לייצר חותם. עם זאת, מעטים מאוד המקומות שמצליחים לגדול ולהתפתח, וזה בדיוק מה שעשתה בשנים האחרונות רשת בירגארדן. רשת בירגארדן היא ההגדרה של פאב מגניב, שכן היא מצליחה לייצר אווירה מגניבה, כיפית, וכזו שמשלבת אלכוהול איכותי ואוכל טוב. אם אתם מחפשים פאבים בהוד השרון כדאי שתגיעו לביר גארדן.

הרגשה משפחתית

בבירגארדן שמו דגש על אירוח כמפתח להצלחה. כל אורח שמגיע לבירגארדן, כחלק מקבוצה ביציאה חד פעמית או כלקוח שמגיע לאירוע, מקבל את כל התנאים כדי ליהנות. ברשת עושים את כל המאמצים כדי להעניק הרגשה של אירוע משפחתי ואינטימי, ולא של אירוע המוני וחסר כל רגש. כל האוכל נעשה במקום על ידי טבחים מקצועיים והוא יודע להחמיא לאלכוהול הייחודי שמוגש במקום ועשה אותו מפורסם. ברשת ממשיכים להתפתח ולאחרונה אף החלו לארח אירועים קטנים בחלק מהסניפים, מה שיכול לפנות לקהל צעיר שרוצה להתחתן או לחגוג אירועים במקום טרנדי. אם אתם מחפשים מקומות מיוחדים לאירועים, אנו ממליצים לכם להגיע לביר גארדן.