רעיונות לבר מצווה בחורף

ילדי חורף ובעיקר הוריהם נאלצים לא פעם למצוא דרכים יצירתיות לחגוג ימי הולדת בניגוד לחבריהם שיכולים בפשטות לארגן פיקניק חגיגי או יום כיף בים. האתגר מתעצם כשצרך למצוא רעיונות לבר מצווה בצהריים בחורף, שכן זוהי חגיגה הרבה יותר משמעותית ומיוחדת מכל יום הולדת אחר.
סיור בירושלים כנהוג בבתים רבים בישראל, בין אם במנהרות הכותל או בנקודות ציון שונות בעיר, לא תמיד מתאפשר בחורף הודות למזג האוויר הגשום ועדיף להימנע מתכנון שכזה כדי לא להיקלע לסיטואציות לא נעימות עבור האורחים ובעיקר עבור חתן האירוע. אבל אל דאגה, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן והנה כמה רעיונות לבר מצווה מיוחדת שאתם יכולים לשאוב מהם השראה:
מסיבה באולם היא אמנם מקום ראשון ברשימה הידועה של רעיונות לבר מצווה בחורף, אך בחירה נכונה של אולם יכולה לעשות את ההבדל בין עוד אירוע רגיל לאירוע חלומי שלא תצליחו להפסיק להתרגש ממנו. רעיון נוסף הוא לערוך הפעלה גדולה לכל החברים או המשפחה בנושא בר מצווה או אודות החתן עצמו כמו חידון מצחיק נושא פרסים או מסיבה מושקעת במקום מיוחד ומקורה.

רעיונות לבר מצווה בחורף

רשת בירגארדן שהביאה את חווית הבירה כבשורה לעולם המסעדנות בארץ היא בדיוק המקום לאירועים מהסוג הזה. במתחם פרטי, מקורה ומעוצב הנפרד מיתר המסעדה, בוחרות משפחות רבות לחגוג את אירועיהן סביב שולחן אוכל גדול ושופע מנות משובחות, כשצוות המלצרים המיומן של המסעדה דואג לכל צרכיהם ומעניק שירות נפלא מכל הלב. ואם חשבתם לשלב פעילות כמו שציינו מעלה, במתחם האירועים הפרטי של בירגארדן יש מעטפת שמע הכוללת את כל האבזור שצריך לאירוע בין אם להשמעת מוזיקה, הקרנת סרטונים ועוד. כבר לא צריך לחפש רעיונות לבר מצווה ביום שישי בחורף, אנחנו נשמח לקבל אתכם למשפחה.