שרונה ברים

אילו ברים יש בשרונה? האם הם טובים, ומה בכלל נחשב בר טוב? שרונה ברים יכולה להציע מגוון, באווירה פסטורלית ופתוחה ולצד שווקים מרובים. בין המגוון, ניתן למצוא את הביר גארדן, שמשתייך לרשימת ברים מומלצים בתל אביב ושמציע בין שאר הטבותיו ומבצעיו – גם את ההאפי האוור.

 

מתחם שרונה ברים – אפשרויות מגוונות למפגש עם משקאות אלכוהוליים

 

לפני שנדבר על ההאפי האוור שמציע הביר גארדן, נרצה לדבר על ברים באופן כללי. כפי שחלקנו אולי יודעים, בר הוא המזנון שנשענים עליו, או לידו כאשר רוצים להזמין משקה. פריט מידע אקטואלי שאולי לא ידוע לרבים, אך כן מופיע בוויקפדיה – הוא שבעבר המקומות היחידים לרכוש בהם משקאות אלכוהוליים היו פאבים, או טברנות. ובהם – היה בר, שהפריד כמסוף בין הרוכש למוכר. עם הזמן, עם השינוי בין מקום ממכר אלכוהול למקום מפגש עם משקאות אלכוהוליים – נדמה שהבר כמו קיבל משמעות נוספת.

יש כל מיני סוגים של ברים טובים ופאבים מומלצים – כאלה שיכולים להשתלב בתוך קניון, ויכולים להיות נינוחים ופשוטים יותר וכאלה שיכולים להשתלב בתוך מתחם קניות מפואר, תיאור שמזכיר במידת מה את המתחם של שרונה. על כן, במתחם שרונה ברים ניתן למצוא סוגים רבים של שווקים ואף פאבים שונים, וביניהם – כאמור – קיים הביר גארדן.

 

שרונה ברים – הביר גארדן

 

הביר גארדן מציע רבדים שונים של ערך ואיכות ללקוחותיו, בין היתר – גם את מבצעי ההאפי האוור. מדובר במושג שכבר השמענו כמה פעמים בכתבה זו, ומשמעותו העיקרית היא היכולת להעניק 10% הנחה על מאכלים ואפילו מבצעי אחד פלוס אחד על הבירות. ההאפי האוור שורה במקום בזמנים ספציפיים, הרי הם בימים ראשון עד חמישי, בשעות 16 עד 19. ניתן למצוא את הביר גארדן, בתוככי מתחם שרונה ברים, אם כי קיים סניף נוסף בהוד השרון.