אודות ביר גארדן

קצת רקע…

לפני זמן רב (לפחות 6000 שנים) הבירה הומצאה במצרים. למעשה, אומרים שהבירה הראשונה הומצאה בטעות כשערבבו מים עם חיטה. במהלך כל השנים מאז, בירה הופקה במגוון טעמים, סוגים וצורות.
מחקרים מראים שהבירה גם טובה ללב, לנפש ולמערכת החיסונית. אז מי אנחנו שנגיד לא? בביר גארדן אנחנו לוקחים את החוויה של שתיית בירה לרמה חדשה לגמרי. אנחנו מאמינים כי בירה היא יותר מסתם משקה – היא דרך חיים.

חדר פרטי
בירגארדן שרונה והוד השרון הוא המקום המושלם עבור האירוע הבא שלכם. בין אם תרצו לקיים אירוע בחלל פתוח ומעוצב או שתרצו לקיימו באווירה אינטימית בחדר הפרטי שלנו, אנחנו המקום בשבילכם. הבירגארדן שלנו נמצא בין עצים ירוקים בלב המתחמים המרהיבים. מוזיקה שמחה, צוות מקסים, שולחנות עץ מסיביים וספסלי ישיבה שרק ממתינים לארח אתכם לבירות קרות ותפריט אוכל מעולה. בחדר הפרטי תמצאו חלל מעוצב בקפידה אשר מכיל כל מה שתצטרכו בשביל לערוך את האירוע המושלם עבורכם. כולל מערכות שמע ומקרן לשימושכם הבלעדי.

הצוות
צוות הבירגארדן הינו צוות שנבחר בקפידה ומתוך אהבה למקום. הצוות שלנו מיומן ומקצועי ויהפוך את החוויה שלכם למושלמת ויוסיף לאירוע בדיוק את ה"טוויסט" הנכון.

המיקום
בירגארדן שרונה ממוקם במתחם שרונה שבלב תל אביב. המיקום הינו מרכזי ונוח עם דרכי גישה נוחות לכל סוגי התחבורה. סביב המתחם ישנם חניונים רבים לנוחיותכם. כך גם הבירגארדן הוד השרון, הממוקם בלב מתחם שרונים, ושופע חניה.

האווירה
בבירגארדן תמצאו את השילוב המנצח של חלל מעוצב בקפידה, צוות אדיב ומיומן, בירה קרה ואוכל נהדר אשר יהפכו את האירוע שלכם למושלם.